اخبار بورسی

عبور شاخص بورس از نیمه ارتفاع 1.6 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

عبور شاخص بورس از نیمه ارتفاع 1.6 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 17میلیارد و 808میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 10هزار و 624میلیارد تومان در بیش از 807هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 21هزار و 284واحدی در ارتفاع یک میلیون و 668هزار و 190واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و توسعه معادن و فلزات شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی پردیس، معدنی و صنعتی گل گهر و پتروشیمی شیراز با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 9میلیارد و 95میلیون ورقه به ارزش 4هزار و 799میلیارد تومان در 425هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 235واحد رشد کرد و در ارتفاع 21هزار و 143واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای فولاد هرمزگان جنوب، آهن و فولاد ارفع و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های مدیریت انرژی امید تابان هور، پخش هجرت و تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

سه پیشنهاد وزیر اقتصاد به کمیسیون تلفیق برای حمایت از بورس/ سازوکار حذف ارز ترجیحی، در انتظار برنامه مکتوب دولت- اخبار اقتصاد ایران - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 2 =

دکمه بازگشت به بالا