اخبار ارز دیجیتال

صرافی رمزارز FTX رقمی بالغ بر 3 میلیارد دلار بدهی دارد

صرافی رمزارز FTX رقمی بالغ بر 3 میلیارد دلار بدهی دارد

مستندات مربوط به پرونده ورشکستگی صرافی رمز‌ارز FTX نشان می‌دهد ظاهراً این صرافی شناخته‌شده در حوزه کریپتو، رقمی بالغ بر ۳ میلیارد دلار به ۵۰ طلبکار بزرگ خود بدهکار است.

این مستندات از طریق دادگاه مربوط به فصل ۱۱ ورشکستگی آمریکا ناحیه دلاور ارائه شده و به‌عنوان بخشی از روند ورشکستگی مربوط به فصل ۱۱ ثبت شده است. گفتنی است هنوز اطلاعات زیادی در مورد اسامی طلبکاران این صرافی منتشر نشده و مشخص نیست این ۵۰ طلبکار بزرگ صرافی رمز‌ارز FTX چه سازمان‌ها یا افرادی هستند. اما مستندات نشان می‌دهند صرافی FTX بیش از ۵۰ طلبکار دارد که رقم بدهی به آنها بیش از ۳.۱ میلیارد دلار می‌شود.

این صرافی تنها به یک طلبکار خود رقمی در حدود ۲۲۶ میلیون دلار بدهکار است. بقیه طلبکاران، تقریباً بین ۲۱ تا ۲۰۳ میلیون دلار از این صرافی طلب دارند. همان‌طور که گفته شد، هویت طلبکاران هنوز فاش نشده و حتی به این نکته نیز اشاره نشده است که این طلبکاران از چه کشورهایی هستند.

در این سند توضیح داده شده است:

«فهرست 50 طلبکار بزرگ صرافی موجود است. اطلاعات این مشتریان، قابل مشاهده است، اما در حال حاضر در دسترس نیست. تحقیقات در زمینه بدهکاران و مبالغ طلب آنها و همچنین پرداخت‌هایی که ممکن است انجام شده باشد، موجود است، ولی هنوز در دفاتر و سوابق بدهکاران منعکس نشده و این روند ادامه دارد.»

ورشکستگی صرافی FTX

صرافی FTX به دلیل شرایط به‌وجود‌آمده در تاریخ 11 نوامبر درخواست ورشکستگی فصل 11 آمریکا را ثبت کرد. هم‌زمان «سم بانکمن- فرید»، مدیرعامل شرکت استعفا کرد و مدیرعامل جدید کار خود را آغاز نمود. مدیرعامل جدید در آن زمان اعلام کرد:

«ثبت فوری درخواست ورشکستگی فصل 11 آمریکا شرایطی را فراهم می‌کند تا گروه FTX بتواند وضعیت خود را ارزیابی کرده و فرایندی را دنبال کند که طی آن بتواند به وضعیت فعلی سر‌وسامان بدهد.»

در همان مقطع زمانی خبری منتشر شد که براساس آن گفته شده بود صرافی رمز‌ارز FTX احتمالاً در مجموع بیش از یک میلیون طلبکار داشته باشد.

منبع

ایردراپ توکن شبکه فلر به هولدرهای XRP؛ برای دریافت FLR چکار کنیم؟
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا