اخبار ارز دیجیتال

شيبا اينو پربازديد ترين ارز كوين ماركت کپ شد – بورس سیگنال

شيبا اينو پربازديد ترين ارز كوين ماركت کپ شد – بورس سیگنال

شيبا اينو پربازديد ترين ارز كوين ماركت کپ شد

ارز شیبا اینو تبدیل به پربازدیدترین ارز دیجیتال سال ٢٠٢١ از نگاه وب سایت کوین مارکت کپ شد.

به گزارش بورس سیگنال به نقل از کوین مارکت کپ، شیبا اینو سال گذشته، نسبت به بیت کوین و اتریوم به محبوییت بالاترى دست یافته است.

توکن شیبا اینو ارز مبتنى بر شبکه اتریوم که اوایل امسال توجه عده زیادی از معامله‌ گران را به خود جلب کرده بود، در وب‌ سایت کوین مارکت کپ به‌عنوان پربازدیدترین ارز دیجیتال سال شناخته شد.

این توکن که به عنوان یک شت کوین شناخته مى شد، در نهایت توانست بیشترین بازدهی را در سال ۲۰۲۱ به نام خود ثبت کند، در طى سالى که گذشت این ارز با  ۱۸۸ میلیون بازدیدکننده در کوین مارکت کپ، توانست جایگاه خود را از پیش محکمتر کند.

شیبا اینو در مقایسه با بیت کوین با ۱۴۵ میلیون بازدید و رقیب اصلی خود یعنی دوج کوین با ۱۰۷ میلیون بازدید، عملکرد بهتری در این وب‌ سایت داشته است.

به گزارش بورس سیگنال به نقل از یوتودى، اتریوم و کاردانو نیز به ترتیب با ۸۶ میلیون و ۸۱ میلیون بازدید در جایگاه‌های چهارم و پنجم قرار دارند. 

گفتنى است بعد از معرفى ارز شیبا اینو به عنوان پربازدیدترین ارز سال توسط کوین مارکت کپ، ١/۴ میلیون از کاربران این وب سایت اقدام به اضافه کردن شیبا اینو به واچ لیست خود کردند.

سایت کوین مارکت کپ (CoinMarketCap) برای اولین بار در ماه می سال ۲۰۱۳ توسط فردی به نام براندون چز (Brandon Chez) تاسیس شد و از همان ابتدا با سرعت بسیار بالا مورد اعتماد کاربران، موسسات و رسانه ها قرار گرفت و دلیل آن نیز رصد ارزها و مقایسه هزارن ارز دیجیتال بود که توسط رسانه های مهم نیز این امر ذکر شد به گونه ای که حتی ایالت متحده نیز از داده های CoinMarketCap به جهت تحقیق و گزارش های خود استفاده می کند.
منبع

افزایش بیش از 100 هزار مترمکعبی ظرفیت مخازن گاز مایع کشور تا پایان سال- اخبار نفت و انرژی - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا