اخبار ارز دیجیتال

شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ به دنبال جذب مدیران ارشد حوزه رمزارز!

شرکت‌های سرمایه‌گذاری بزرگ به دنبال جذب مدیران ارشد حوزه رمزارز!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

بر اساس یافته‌های یک شرکت اطلاعاتی، تعداد زیادی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری در ایالات متحده، بریتانیا و اروپا، مدیران ارشد را برای رهبری استراتژی‌های سرمایه‌گذاری دارایی دیجیتال منصوب می‌کنند.
بر اساس گزارش اخیر Amberdata، نزدیک به 24٪ از شرکت‌های مدیریت دارایی، استراتژی دارایی‌های دیجیتال دارند و 13٪ دیگر نیز، برای انجام این کار در دو سال آینده برنامه‌ریزی کرده‌اند.
در این گزارش 60 متخصص سرمایه‌گذاری در سراسر ایالات متحده، بریتانیا و اروپا مورد بررسی قرار گرفتند. مصاحبه‌شوندگان شامل مدیران دارایی، صندوق‌های تامینی و سایر سرمایه‌گذاران بودند.
تقریباً نیمی (48٪) از شرکت‌کنندگان این گزارش، دارایی‌های دیجیتال را در پورتفوی شرکت خود دارند. Amberdata همچنین پیش‌بینی می‌کند که در دو سال آینده، تعداد زیادی از مدیران دارایی بر تجارت دارایی دیجیتال و استراتژی‌های سرمایه‌گذاری تاکید کنند.

Ramzarz۱۰۰ هزار شیبا رایگان!
ثبت نام در آبان تتر رو کامل کن و ۱۰۰ هزار شیبا جایزه بگیر!
شروع کن


با وجود فشارهای نظارتی مداوم بر صنعت رمزارزها از سوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) و کمیسیون معاملات آتی کالا (CFTC) ایالات متحده، Amberdata یک نتیجه مثبت بالقوه را در چند سال آینده پیش‌بینی می‌کند:

خبر خوب این است که این موج ممکن است در حال تغییر باشد. در پنج سال آینده، انتظار می‌رود SEC و CFTC مثبت‌ترین فرصت‌ها را برای سرمایه‌گذاران در گزارش ما فراهم کنند.

علاوه بر این، گزارش Amberdata نشان داد که پیروزی قانونی اخیر ریپل در برابر SEC ممکن است شرکت‌های مدیریت دارایی بیشتری را برای اتخاذ استراتژی دارایی دیجیتال جذب کند.
در اخبار اخیر، CoinShares، مدیر دارایی دیجیتال اروپایی، درآمد کلی 20.3 میلیون پوند (25.9 میلیون دلار) در سه ماهه دوم سال 2023 را گزارش کرد که در مقایسه با سه ماهه سال قبل، 33 درصد افزایش داشت.


منبع

کوین‌تلگراف

منبع

بایننس با حمایت ۵۰۰ میلیون دلاری در خرید توییتر توسط ایلان ماسک نقش داشته است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × پنج =

دکمه بازگشت به بالا