اخبار ارز دیجیتال

شرایط دریافت ایردراپ فلر به دارندگان ریپل – “”

شرایط دریافت ایردراپ فلر به دارندگان ریپل – بورس سیگنال “”

شرایط دریافت ایردراپ فلر به دارندگان ریپل

طبق نظر کریپتو پوتیتو ، این ایردراپ که در آن ۴.۲۷۹ میلیارد توکن FLR بین میلیون‌ها کاربر توزیع شده است، یکی از بزرگ‌ترین ایردراپ‌ها در تاریخ ارزهای دیجیتال است. در ایردراپ اولیه فلر که دیشب انجام شد، ۱۵٪ از کل توزیع توکن FLR انجام شد و ۸۵٪ باقیمانده توکن‌ها طی ۳۶ ماه آینده توزیع خواهند شد.

کدام صرافی ها ایردراپ فلر را پشتیبانی می کنند؟

صرافی های خارجی بایننس، OKX، کراکن، بیت هامپ، آپ‌بیت و کوکوین و صرافی داخلی نوبیتکس اعلام کرده اند از این ایردراپ پشتیبانی می کنند.

بایننس تاریخ اسنپ شات را ۱۲ دسامبر ۲۰۲۰ اعلام کرده و صرافی نوبیتکس بیانیه زیر را منتشر کرده است:

کاربران گرانقدر؛
سرانجام و پس از ۲ سال وقفه در عمل به تعهدات تیم فلر، فاز اول ایردراپ فلر برای دارندگان ریپل در تاریخ ۲۰۲۰/۱۲/۱۲، اجرایی شد:

۱- ۱۵% از ایردراپ فلر، بین دارندگان ریپل در تاریخ ۲۰۲۰/۱۲/۱۲، توزیع شد.
۲- تقسیم باقیمانده ایردراپ با متد جدیدی به رأی گیری گذاشته شده و تاریخ ۲۰ ژانویه برای رأی گیری تعیین گردیده است. در صورتی که پروپوزال این مدل به تصویب برسد عملاً دارایی در اسنپ شات ۲۰۲۰/۱۲/۱۲ دیگر معیار ایردراپ نبوده و صرفاً کسانی که توکن فلر را در کانترکت خاصی قفل نموده و در اصطلاح دارایی رپد شده دریافت کنند واجد شرایط برای دریافت جایزه های آتی شبکه خواهند بود.
۳- در صورتی که پروپوزال جدید رأی نیاورد همچنان همان اسنپ شات اشاره شده از دارایی های ریپل در تاریخ ۲۰۲۰/۱۲/۱۲ معیار دریافت باقی مانده ایردراپ به حساب می آید.

نوبیتکس از آنجایی که در فرآیند ایردراپ عنوان شده تعهد پشتیبانی از آن را داشته است، لذا در فاز اول مقادیر دریافتی از فلر را به نسبت دارایی های اسنپ شات گرفته شده در تاریخ عنوان شده مصادف با ۲۹ آذر سال ۱۳۹۹ ساعت ۳:۳۰، توزیع خواهد نمود.

شارژ فلر به کیف پول کاربران واجد شرایط برای ایردراپ، یعنی افرادی که در ساعت ۳:۳۰ دقیقه مورخ ۲۹ آذر سال ۱۳۹۹، در کیف پول نوبیتکس خود ریپل داشتند، تا فردا پنجشنبه ۲۹ آذرماه ۱۴۰۱، انجام خواهد شد.

کاربران مشمول این ایردراپ امکان برداشت توکن دریافتی را خواهند داشت. بازار معاملاتی این توکن در نوبیتکس پشتیبانی نمی شود. لذا فروش یا رپد کردن این توکن برای دریافت جوایز احتمالی آتی، به عهده شخص کاربر است. همچنین این فرصت برای دارندگان توکن فلر در روز ۲۰ ژانویه برای شرکت در رأی گیری پروپوزال شبکه وجود خواهد داشت.

از واریز این توکن به نوبیتکس جداً خودداری فرمایید چرا که واریز به نوبیتکس منجر به از دست رفتن توکن های فلر شما خواهد شد!

در صورتی که پروپوزال اشاره شده تصویب شود، عملاً با توزیع همین فاز، پشتیبانی از ایردراپ فلر به پایان می رسد و سایر مراحل دریافت جایزه منوط به رپدکردن توکن های دریافتی و نگهداری در ولت شخصی است.
درصورتی که پروپوزال اشاره شده تصویب نشود، باقیمانده توکن هایی که در فازهای بعد تخصیص داده خواهد شد نیز، مشابه همین فاز بین دارندگان ریپل در تاریخ اسنپ شات توزیع خواهد شد. توجه شود، مقادیر توزیعی در فازهای آتی منوط به مقدار دریافتی نوبیتکس در هر فاز خواهد بود.

منبع

تصمیم فرابورس برای "نقدنشوندگی" برخی نمادهای معاملاتی- اخبار بازار سهام | بورس - | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا