اخبار بورسی

شاخص بورس 876 واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 876 واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 2میلیارد و 601میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر یک هزار و 664میلیارد تومان در بیش از 188هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 876واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 468هزار و 956واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، فولاد خوزستان و پتروشیمی نوری شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و بانک خاورمیانه با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 45میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 13میلیارد تومان در 103هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 8واحد رشد کرد و در ارتفاع 19هزار و 629واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، صنعتی مینو و پتروشیمی زاگرس و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام سنگ آهن گهر زمین، تجلی توسعه معادن و فلزات و پخش البرز شد.

انتهای پیام/

منبع

افت 124 هزار واحدی شاخص بورس در هفته‌ای که گذشت- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 − سه =

دکمه بازگشت به بالا