اخبار بورسی

شاخص بورس 675 واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 675 واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 11میلیارد و 81میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 5هزار و 569میلیارد تومان در بیش از 493هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 675واحدی در ارتفاع یک میلیون و 500هزار و 917واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، پتروشیمی پارس و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، ملی صنایع مس ایران و پالایش نفت اصفهان افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 8میلیارد و 536میلیون ورقه به ارزش 208هزار و 329میلیارد تومان در 295هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 52واحد رشد کرد و در ارتفاع 19 هزار و 75واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی فولاد هرمزگان جنوب، سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات و بیمه پاسارگاد شد و در مقابل شرکت‌های بهمن دیزل، پالایش نفت لاوان و پالایش نفت شیراز بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

شاخص بورس 8 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + هشت =

دکمه بازگشت به بالا