اخبار بورسی

شاخص بورس 6هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 6هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 4میلیارد و 148میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 148میلیارد تومان در بیش از 205هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 6هزار و 205واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 319هزار و 789واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، پتروشیمی پردیس و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت بندرعباس، پالایش نفت تهران و فرآورده‌های معدنی اپال کانی پارس با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 901میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 483میلیارد تومان در 145هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 55واحد رشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 971واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی زاگرس، تولید نیروی برق دماوند و آهن و فولاد غدیر ایرانیان شد و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت لاوان، فرابورس ایران و سرمایه‌گذاری صبا تامین بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

شاخص بورس 16 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 20 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا