اخبار بورسی

شاخص بورس 5 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 6میلیارد و 93میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 5هزار و 464میلیارد تومان در 547هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 5هزار و 596واحدی در ارتفاع یک میلیون و 232هزار و 761واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای صنایع پتروشیمی خلیج فارس، سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی و فولاد مبارکه اصفهان شد و در مقابل نمادهای معاملاتی ملی صنایع مس ایران، بانک پارسیان و معدتی و صنعتی گل گهر با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 233میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 511میلیارد تومان در 443هزار نوبت، آیفکس 90واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 499واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بیمه پاسارگاد، فولاد هرمزگان جنوب و سرمایه‌گذای صبا تامین شد و در مقابل نمادهای معاملاتی تولید نیروی برق دماوند، فرآورد‌ه‌های غذایی و قند چهارمحال و نیروگاه زاگرس کوثر بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

جدیدترین خبرها و تحلیل‌های ایران و جهان را در کانال تلگرامی تسنیم بخوانید. (کلیک کنید)

ادعای رزم حسینی بعد از حواشی فولادی: موافق قیمت‌گذاری دستوری نبوده‌ام و نیستم/ بخشنامه فولاد برای دوره قبل بود- اخبار صنعت و تجارت - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

14 − 2 =

دکمه بازگشت به بالا