اخبار بورسی

شاخص بورس 5 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه تعداد 9میلیارد و 740میلیون سهم و حق‌تقدم به‌‌ارزش 11هزار و 340میلیارد تومان در یک میلیون و 446 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 5هزار و 870واحدی در ارتفاع یک میلیون و 439هزار و 54واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر افت دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای پالایش نفت اصفهان، ایران خودرو و پالایش نفت تهران فارس شد و در مقابل نمادهای معاملاتی صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد خوزستان و ملی صنایع مس ایران با رشد خود مانع افت بیشتر شاخص بورس شدند.

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/03/24- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 994میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 154میلیارد تومان در 741هزار نوبت، آیفکس 251واحد رشد کرد و در ارتفاع 19هزار و 688واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی مارون، هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های مدیریت انرژی تابان هور، سرمایه‌گذاری مالی سپهر صادرات و صنایع ماشین‌های اداری ایران بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

جزئیات اعمال اوراق اختیار فروش تبعی در فرابورس اعلام شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده + نه =

دکمه بازگشت به بالا