اخبار بورسی

شاخص بورس 4 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 4 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 13میلیارد و 964میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 8هزار و 623میلیارد تومان در بیش از 675هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 4هزار و 652واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 652هزار و 923واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران و سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین شد و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت تهران، صنایع پتروشیمی خلیج فارس و ملی صنایع مس ایران با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 6میلیارد و 913میلیون ورقه به‌ارزش 5هزار و 523میلیارد تومان در 421هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 25واحد افت کرد و در ارتفاع 21هزار و 263واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای سرمایه‌گذری صبا تامین، پلیمر آریا ساسول و بهمن دیزل بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام شرکتهای پویا زرکان آق دره، پتروشیمی زاگرس و پتروشیمی مارون شد.

انتهای پیام/

منبع

هفته گذشته نرخ توکن سوزی شیبا اینو غوغا کرد! - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

دکمه بازگشت به بالا