اخبار بورسی

شاخص بورس 4 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 4 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 6میلیارد و 394میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 511میلیارد تومان در بیش از 304هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 4هزار و 199واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 409هزار و 404واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، معدنی و صنعتی گب گهر و بانک پاسارگاد شد و در مقابل شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، ایران خودرو و فولاد خراسان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 173میلیون ورقه به‌ارزش 4هزار و 666میلیارد تومان در 189هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 15واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 610واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، بیمه پاسارگاد و سرمایه‌گذاری صبا تامین و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام شرکتهای گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی، پتروشیمی مارون و پخش هجرت شد.

انتهای پیام/

منبع

پیشنهاد افزایش سرمایه هما از محل تهاتر بدهی 570 میلیون یورویی- اخبار راه و مسکن - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا