اخبار بورسی

شاخص بورس 32 واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 32 واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 4میلیارد و 481میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 984میلیارد تومان در بیش از 256هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 32واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 426هزار و 908واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های بانک ملت، پتروشیمی پردیس و توسعه معادن و فلزات شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و گسترش نفت و گاز پارسیان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 103میلیون ورقه به‌ارزش 17هزار و 351میلیارد تومان در 179هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 17واحد رشد کرد و در ارتفاع 19هزار و 177واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی سرمایه‌گذاری صبا تامین، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و فولاد هرمزگان جنوب بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام بیمه پارسارگاد، صنعتی مینو و سنگ آهن گهر زمین شد.

انتهای پیام/

منبع

اريك وورهيز: ارزهاى ديجيتال ملى براى جاسوسى اند - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 12 =

دکمه بازگشت به بالا