اخبار بورسی

شاخص بورس 3 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 3 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 4میلیارد و 951میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 2هزار و 797میلیارد تومان در بیش از 283هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 3هزار و 167 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 417هزار و 371واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های ملی صنایع مس ایران، سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل شرکت‌های ایران خودرو، بانک ملت و سایپا با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 803میلیون ورقه به ارزش 7هزار و 169میلیارد تومان در 176هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 7واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 691واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی صنعتی مینو، تولیدات پتروشیمی قائد بصیر و بیمه دی شد و در مقابل شرکت‌های بیمه پاسارگاد، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و پویا زرکان آق دره بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

جریمه هنگفت در انتظار صرافی Bittrex برای نقض تحریم ها - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یک =

دکمه بازگشت به بالا