اخبار بورسی

شاخص بورس 3 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 3 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 5میلیارد و 758میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 959میلیارد تومان در بیش از 304هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 3هزار و 19واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 541هزار و 942واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی فولاد مبارکه اصفهان، سایپا و بانک ملت شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین، پالایش نفت بندر عباس و معدنی و صنعتی گل گهر با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 425میلیون ورقه به‌ارزش 10هزار و 820میلیارد تومان در 144هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 100واحد رشد کرد و در ارتفاع 19هزار و 150واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بیمه پاسارگاد، بانکی دی و سرمایه‌گذاری صبا تامین شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت لاوان و بهمن دیزل بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 1400/04/27- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا