اخبار بورسی

شاخص بورس 3 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 3 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 3میلیارد و 575میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 36میلیارد تومان در بیش از 210هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 3هزار و 311واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 318هزار و 713واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، فجر انرژی خلیج فارس و معدنی و صنعتی چادرملو شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری غدیر، پالایش نفت اصفهان و ذوب آهن اصفهان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 419میلیون ورقه به‌ارزش 137هزار و 546میلیارد تومان در 113هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 58واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 65واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بیمه پاسارگاد، پلیمر آریا ساسول و آهن و فولاد غدیر ایرانیان و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام فرابورس ایران، پالایش نفت شیراز و صنعتی بهپاک شد.

انتهای پیام/

منبع

افت معاملات اوراق تسهیلات مسکن فرابورس بهار امسال- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 + پانزده =

دکمه بازگشت به بالا