اخبار بورسی

شاخص بورس 3 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 3 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 5میلیارد و 648میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 789میلیارد تومان در بیش از 299هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 3هزار و 875واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 441هزار و 263واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و ایران خودرو شد و در مقابل شرکت‌های کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران، پتروشیمی جم و فولاد خراسان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3 میلیارد و 191میلیون ورقه به‌ارزش 18هزار و 712میلیارد تومان در 181هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 14واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 298واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بانک دی، پویا زرکان آق دره و پلیمر آریا ساسول بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام تولید برق عسلویه مپنا، صنایع مادیران و فرآورده‌های غذایی و قند چهارمحال شد.

انتهای پیام/

منبع

تحلیل قیمت چین لینک و مانا: واگرایی در مانا | 14 بهمن - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − سه =

دکمه بازگشت به بالا