اخبار بورسی

شاخص بورس 20هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 20هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 610میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 672میلیارد تومان در بیش از 334هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 20هزار و 420واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 393هزار و 152واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ملی صنایع مس ایران و پالایش نفت بندرعباس شد و در مقابل شرکت‌های گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید، به پرداخت ملت و سرمایه‌گذارش شفادارو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 777میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 974میلیارد تومان در 186هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 133واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 345واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پالایش نفت لاوان، پالایش نفت شیراز و پتروشیمی زاگرس، و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام شرکتهای داروسازی دانا، بیمه کوثر و داروسازی کاسپین تامین شد.

انتهای پیام/

منبع

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/10/06- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + شش =

دکمه بازگشت به بالا