اخبار بورسی

شاخص بورس 2 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 2 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 6میلیارد و 250میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3هزار و 353میلیارد تومان در بیش از 328هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 2هزار و 145 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 408هزار و 348 واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی بوعلی سینا، پالایش نفت اصفهان و سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، نفت پارس و پتروشیمی پارس با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 5 میلیارد و 108میلیون ورقه به ارزش 139هزار و 19میلیارد تومان در 82هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 82 واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 636واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس و پویا زرکان آق دره شد و در مقابل شرکت‌های توزیع دارو پخش، بهمن دیزل و داروسازی دانا بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

تداوم بازدهی منفی صندوق پالایش یکم/ بازارگردان سهام پالایش کجاست؟- اخبار اقتصاد ایران - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 5 =

دکمه بازگشت به بالا