اخبار بورسی

شاخص بورس 2هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 2هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 7میلیارد و 792میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 4هزار و 234میلیارد تومان در بیش از 316هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 2هزار و 533 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 410هزار و 188 واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری گروه توسعه ملی، بانک ملت و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد و در مقابل شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی گل گهر و توسعه معادن و فلزات با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3 میلیارد و 933میلیون ورقه به ارزش 19هزار و 298میلیارد تومان در 190هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 51 واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 593واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی صنعتی مینو، مدیریت انرژی امید تابان هور و بهمن دیزل شد و در مقابل شرکت‌های پخش البرز، تهیه و توزیع غذای دنا آفرین فدک و بیمه اتکایی ایرانیان بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

اسامی سهام بورس با بالاترین و پایین‌ترین رشد قیمت امروز 99/04/01- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − هشت =

دکمه بازگشت به بالا