اخبار بورسی

شاخص بورس 19 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 19 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 4میلیارد و 244میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 279میلیارد تومان در بیش از 270هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 19هزار و 64واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 277هزار و 733واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، معدنی و صنعتی چادرملو و گروه مپنا شد و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت بندرعباس، زامیاد و توسعه و عمران امید با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 943میلیون ورقه به‌ارزش 145هزار و 259میلیارد تومان در 179هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 131واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 651واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی آهن و فولاد غدیر ایرانیان، پتروشییم زاگرس و فولاد هرمزگان جنوب، و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام شرکتهای جنرال مکانیک، کشت و دام قایم اصفهان و ریل پرداز نوآفرین شد.

انتهای پیام/

منبع

درآمد ۷ میلیون دلاری قزاقستان در سال ۲۰۲۲ از مالیات استخراج رمزارز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 + 18 =

دکمه بازگشت به بالا