اخبار بورسی

شاخص بورس 18 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 18 هزار واحد رشد کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 9میلیارد و 914میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 6هزار و 123میلیارد تومان در بیش از 448هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 18 هزار و 291واحدی در ارتفاع یک میلیون و 472هزار و 759واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و ملی صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های بانک پاسارگاد، بانک ملت و بانک تجارت افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 6میلیارد و 683میلیون ورقه به ارزش 4هزار و 35میلیارد تومان در 255هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 37واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 858واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی تندگویان و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های بیمه پاسارگاد، صنعتی مینو و بانک دی بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

قیمت هر کیسه سیمان 50 هزار تومان شد- اخبار صنعت و تجارت - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + چهار =

دکمه بازگشت به بالا