اخبار بورسی

شاخص بورس 17 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 17 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 6میلیارد و 111میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 602میلیارد تومان در بیش از 300هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 17هزار و 353واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 423هزار و 501واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پتروشیمی فناوران، پالایش نفت اصفهان و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، تامین سرمایه امید و مبین انرژی خلیج فارس با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2 میلیارد و 264میلیون ورقه به‌ارزش 10هزار و 36میلیارد تومان در 137هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 178واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 703واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بیمه پاسارگاد، پتروشیمی زاگرس و پالایش نفت لاوان بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام پالایش بیمه دی، گسترش صنایع روی ایرانیان و صنعت روی زنگان شد.

انتهای پیام/

منبع

سیزدهمین عرضه اولیه امسال بازار سهام فردا انجام می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

دکمه بازگشت به بالا