اخبار بورسی

شاخص بورس 15هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 15هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 4میلیارد و 469میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 776میلیارد تومان در بیش از 286هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 15 هزار و 421واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 397هزار و 435واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، معدنی و صنعتی چادرملو و کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران شد و در مقابل شرکت‌های مبین انرژی خلیج فارس، پارس فولاد سبزوار و نفت سپاهان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 295میلیون ورقه به‌ارزش 6هزار و 926میلیارد تومان در 179هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 137واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 981واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، بیمه پاسارگاد و بهمن دیزل بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام توسعه سامانه نرم‌افزاری نگین، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و پخش رازی شد.

انتهای پیام/

منبع

دادوستد 2221میلیارد سهمی بورس در سالجاری- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 3 =

دکمه بازگشت به بالا