اخبار بورسی

شاخص بورس 12 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 12 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 6میلیارد و 607میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 3هزار و 805میلیارد تومان در بیش از 363هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 12 هزار و 83واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 501هزار و 631واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، پتروشیمی پارس و ایران خودرو شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، نفت سپاهان و فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 572میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 29میلیارد تومان در 235هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 202واحد افت کرد و در ارتفاع 20هزار و 209واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی سنگ آهعن گهر زمین، پلمر آریا ساسول و پتروشیمی زاگرس شد و در مقابل شرکت‌های نفت ایرانول، توسعه سامانه نرم افزاری نگین و بین‌المللی ساروج بوشهر بیشترین اثر مثبت را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

محدودیتهای معاملاتی کارگزاریها و پرسنل آنها بعد از 15 سال حذف شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × یک =

دکمه بازگشت به بالا