اخبار بورسی

شاخص بورس 11 هزار واحد دیگر افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 11 هزار واحد دیگر افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 3میلیارد و 889میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 302میلیارد تومان در بیش از 263هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 11هزار و 384واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 468هزار و 666واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های توسعه معادن و صنایع معدنی خاورمیانه، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و پتروشیمی نوری شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری صنایع شیمیایی ایران، سرمایه‌گذاری سایپا و پتروشیمی خراسان با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 3میلیارد و 398میلیون ورقه به‌ارزش 72هزار و 815میلیارد تومان در 172هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 128واحد افت کرد و در ارتفاع 19هزار و 623واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، پتروشیمی زاگرس و فولاد هرمزگان جنوب و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام بهمن دیزل، توریع دارو پخش و تولید نیروی برق دماوند شد.

انتهای پیام/

منبع

رشد شاخص بورس در برای سومین هفته پیاپی- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج + یازده =

دکمه بازگشت به بالا