اخبار بورسی

شاخص بورس 11 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 11 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 4میلیارد و 661میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 136میلیارد تومان در بیش از 233هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 11هزار و 639واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 305هزار و 80واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، معدنی و صنعتی چادرملو و معدنی و صنعتی گل گهر شد و در مقابل شرکت‌های پارس سویچ، سیمان اصفهان و بیمه آسیا رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 595میلیون ورقه به‌ارزش 3هزار و 517میلیارد تومان در 136هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 138واحد افت کرد و در ارتفاع 17هزار و 824واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی بیمه پاسارگاد، پلیمر آریا ساسول و فرابورس ایران بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام مجتمع جهان فولاد سیرجان، آهن  فولاد غدیر ایرانیان و پالایش نفت لاوان شد.

انتهای پیام/

منبع

24 هزار میلیارد تومان نقدینگی از 48 ساعت آینده به بورس تزریق می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 6 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا