اخبار بورسی

شاخص بورس 10 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس 10 هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 6میلیارد و 637میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 4هزار و 28میلیارد تومان در بیش از 329هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت 10هزار و 968واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 408هزار و 171واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های پالایش نفت بندرعباس، ملی صنایع مس ایران و معدنی و صنعتی چادرملو شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی فناوران، فجر انرژی خلیج فارس و گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 4میلیارد و 308میلیون ورقه به‌ارزش 72هزار و 910میلیارد تومان در 105هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 105واحد افت کرد و در ارتفاع 18هزار و 419واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر منفی بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و پتروشیمی تندگویان، و بیشترین اثر مثبت بر این نماگر به نام شرکتهای پترشیمی زاگرس، بیمه سامان و داورسازی کاسپین تامین شد.

انتهای پیام/

منبع

آزادسازی سهام عدالت در روزهای ریزشی بورس؛ برنده و بازنده کیست؟- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − پنج =

دکمه بازگشت به بالا