اخبار بورسی

شاخص بورس هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس هزار واحد افت کرد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 3میلیارد و 448میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 2هزار و 615میلیارد تومان در بیش از 219هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با افت هزار و 219واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 308هزار و 946واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر منفی بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، معدنی و صنعتی چادرملو و فولاد مبارکه اصفهان شد و در مقابل شرکت‌های پالایش نفت تهران، پالایش نفت اصفهان و معدنی و صنعتی چادرملو با رشد خود مانع افت بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 372میلیون ورقه به‌ارزش 14هزار و 962میلیارد تومان در 158هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 2واحد رشد کرد و در ارتفاع 17هزار و 856واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پلیمر آریا ساسول، پالایش نفت لاوان و بهمن دیزل، و بیشترین اثر منفی بر این نماگر به نام پتروشیمی زاگرس، پالایش نفت شیراز و داروسازی دانا شد.

انتهای پیام/

منبع

تلاشی 11 میلیون دلاری برای یافتن 181 میلیون دلار بیت کوین در یک گورستان زباله

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × چهار =

دکمه بازگشت به بالا