اخبار بورسی

شاخص بورس دوباره مثبت شد- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی #بورس سیگنال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 13میلیارد و 189میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 8هزار و 841میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 298هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 12هزار و 424واحدی در ارتفاع 938هزار و 557 واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی و گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید شد و در مقابل شرکت‌های مخابرات ایران، خدمات انفورماتیک و ارتباطات سیار ایران با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

ارزش نخستین صندوق ETF دولتی 2برابر شد/ صندوق بعدی تا دو ماه آینده- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 656میلیون ورقه به‌ارزش 4467میلیارد تومان در یک میلیون و 243هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 37 واحد رشد کرد و در ارتفاع 10هزار و 864 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی سنگ آهن گهرزمین، پتروشیمی زاگرس و فولاد هرمزگان جنوب شد و در مقابل شرکت‌های فرابورس ایران، ذوب‌آهن اصفهان و صنایع ماشین‌های اداری ایران بیشترین اثر منفی را بر شاخص فرابورس به نام خود ثبت کردند.

+

انتقادات از تصمیم "شتران" بالا گرفت /نتیجه دومین روز رقابت خرید "فارس"- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هجده =

دکمه بازگشت به بالا