اخبار بورسی

شاخص بورس به ارتفاع یک میلیون واحد نزدیک شد- اخبار اقتصادی – اخبار تسنیم

به گزارش خبرنگار اقتصادی #بورس سیگنال و به نقل از خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه بیش از 7میلیارد و 548میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 6هزار و 192میلیارد تومان در بیش از 945هزار و 18نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 34هزار و 937واحدی در ارتفاع 973هزار و 495 واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های صنایع پتروشیمی خلیج فارس، فولاد مبارکه اصفهان و مس صنایع مس ایران شد و در مقابل شرکت‌های پارس خودرو، سرمایه‌گذاری سایپا و گروه بهمن با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

ثبت سفارش آنلاین فروش سهام عدالت در کارگزاری‌ها- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله یک میلیارد و 838 میلیون ورقه به‌ارزش 3192میلیارد تومان در 472هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 384واحد رشد کرد و در ارتفاع 11هزار و 248واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی سنگ آهن گهرزمین، پتروشیمی مارون و هلدینگ صنایع معدنی خاورمیانه شد و در مقابل شرکت‌های سرمایه‌گذاری توسعه و عمران استان کرمان، صنعتی بهپاک و افرانت بیشترین اثر منفی را بر شاخص فرابورس به نام خود ثبت کردند.

مجوز فعالیت 4 شرکت سبدگردان در بازار سهام صادر شد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 3 =

دکمه بازگشت به بالا