اخبار بورسی

شاخص بورس ارتفاع 1.4 میلیون واحد را پس گرفت- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

شاخص بورس ارتفاع 1.4 میلیون واحد را پس گرفت- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 7میلیارد و 485میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 3هزار و 581میلیارد تومان در بیش از 288هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 11هزار و 555واحدی در ارتفاع یک میلیون و 404هزار و 641واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های فولاد مبارکه اصفهان، ایران خودرو و پالایش نفت بندرعباس شد و در مقابل شرکت‌های مبین انرژی خلیج فارس، صنعت غذایی کورش و معدنی و صنعتی چادرملو با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 2میلیارد و 859میلیون ورقه به ارزش 12هزار و 849میلیارد تومان در 197هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 124واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 470واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی پتروشیمی زاگرس، سرمایه‌گذاری صبا تامین و فرابورس ایران و در مقابل شرکت‌های پلیمر آریا ساسول، کلر پارس و پیشگامان فن آوری و دانش آرامیس بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

شاخص بورس ارتفاع 1.5 میلیون واحد را دوباره از دست داد- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =

دکمه بازگشت به بالا