اخبار ارز دیجیتال

سیرکل: تعداد قابل ملاحظه‌ای استیبل کوین USDC بدون پشتوانه بازخرید شد

سیرکل: تعداد قابل ملاحظه‌ای استیبل کوین USDC بدون پشتوانه بازخرید شد

هفته گذشته استیبل کوین USDC پس از انتشار اخبار مربوط به ورشکستگی بانک سیلیکون ولی، پگ ۱ دلاری خود را از دست داد و به ۸۸ سنت سقوط کرد؛ اتفاقی که به آشفتگی قابل توجهی در بازار رمزارزها منجر شد. پس از این ماجرا و با وعده فدرال رزرو مبنی بر آزادسازی سپرده مشتریان بانک سیلیکون ولی، بار دیگر USDC به ۱ دلار رسید. حالا شرکت سیرکل مدعی شده وضعیت استیبل کوین USDC بهبود یافته و تمامی درخواست‌های عرضه و بازخرید را پردازش کرده است.

به گزارش کریپتوپوتیتو، شرکت سیرکل در بیانیه اخیر خود اعلام کرد در طول این مدت، ۳.۸ میلیارد دلار توکن USDC را بازخرید کرده و در مجموع ۸۰۰ میلیون دلار از این استیبل کوین را به گردش اضافه کرده است.

علاوه بر این، سیرکل در تاریخ ۱۴ مارچ (۲۳ اسفند) از همکاری خود با بانکی به نام «کراس ریور بنک» برای تسهیل تراکنش‌های داخلی در کشور آمریکا خبر داد. روز بعد سیرکل اعلام کرد تراکنش‌های ورودی و خروجی با ۱۹ کشور مختلف توسط این بانک تسهیل خواهد شد. این شرکت همچنین خاطرنشان کرد انتظار دارد از این هفته، قابلیت‌های بیشتری را فعال کند.

شرکت سیرکل در این بیانیه با اشاره به اتفاقاتی که در طول هفته گذشته بر نقدینگی استیبل کوین USDC تاثیر گذاشت نوشت:

سیرکل به طور خستگی‌ناپذیری برای شروع دوباره خدمات خود با شرکای بانکی جایگزین، به ویژه ارائه‌دهندگان خدمات پرداخت و بازخرید USDC همکاری کرده است. تمایل داریم از مشتریان خود به خاطر صبر و شکیبایی آنها در این لحظات بی‌سابقه تشکر کنیم.

بانک کراس ریور شریک تجاری شرکت سیرکل خواهد بود و به منظور تسهیل فرآیند بازخرید استیبل کوین USDC، سیرکل روابط خود را با سایر شرکای بانکی گستردش داده است. بانک نیویورک ملون یکی از شرکای جدید سیرکل است که در حال حاضر، وظیفه نگهداری از ذخایر شرکت سیرکل را برعهده دارد.

منبع

80 میلیون دلار رمزارز با هک پلتفرم مالی Qubit Finance به سرقت رفت | بورس سیگنال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 9 =

دکمه بازگشت به بالا