اخبار

سهامداران عدالت در انتخابات شرکت‌های استانی مشارکت کنند- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

، رئیس سازمان بورس با درخواست از سهامداران عدالت برای شرکت در انتخابات مربوط به هیات مدیره شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی گفت: برگزاری مجامع عمومی این شرکت‌ها برای برگزاری انتخابات هیات مدیره از 18 اردیبهشت در استان‌های مختلف آغاز می‌شود.

وی افزود: این شرکت‌های استانی بین دو تا 30 هزار میلیارد تومان دارایی دارند و انتخاب هیات مدیره قوی و متخصص می‌تواند در کمک به این شرکت‌ها برای سرمایه‌گذاری در طرح‌های مختلف عمرانی استان‌ها و ایجاد اشتغال نقش مهمی داشته باشد.

رئیس سازمان بورس گفت: کسانی که تمایل دارند به عنوان نامزد هیئت مدیره شرکت‌های استانی سهام عدالت در انتخابات مجامع شرکت کنند باید حداکثر تا 28 فروردین در سامانه ستان سازمان بورس ثبت نام کنند تا روند بررسی صلاحیت آن‌ها آغاز شود.

وی افزود: حدود 30 میلیون نفر روش غیر مستقیم را برای سهام عدالت انتخاب کرده‌اند که می‌توانند هیات مدیره شرکت‌های سرمایه گذاری را انتخاب کنند.

دهقان دهنوی گفت: با توجه به تعداد زیاد سهامداران عدالت امکان برگزاری مجامع به صورت فیزیکی وجود ندارد و این مجامع باید به صورت الکترونیکی برگزار شود که شرط ورود به سامانه و رای دادن، ثبت نام افراد در سامانه سجام و احراز هویت است.

عزم پولادین «فولاد مبارکه» در عرصه مسئولیت‌های اجتماعی
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده − شش =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا