اخبار ارز دیجیتال

سرقت 3 میلیاردی رمزارز در مشهد – ارز دیجیتال نیوز

سرقت 3 میلیاردی رمزارز در مشهد – ارز دیجیتال نیوز

زمان مطالعه: 2 دقیقه

به گزارش رئیس پلیس فتا استان خراسان رضوی، فردی با نقشه قبلی به کلید خصوصی کیف پول دیجیتال شهروند مشهدی دست یافته بود که شناسایی و دستگیر شد.‏
سرهنگ جواد جهانشیری، اظهار داشت:

۲۰۰ میلیون بیبی دوج رایگان

همین الان از صرافی پینگی ۲۰۰ میلیون واحد بیبی دوج هدیه بگیر!
دریافت جایزه

یکی از شهروندان که با بازار ارز دیجیتال نیز آشنا بوده است با ارائه مرجوعه قضایی مبنی بر به سرقت رفتن حدود 3 میلیارد‎ ‌‏و 100 میلیون ‏تومان ارز دیجیتال از ‏کیف پول الکترونیکی‌اش، ‌‎به پلیس فتا مراجعه کرد و موضوع در دست بررسی کارشناسان قرار گرفت.

وی ادامه داد:

پس از تحقیقات فنی سارق شناسایی و به مقامات قضایی احضار شد؛ وی در ابتدا منکر هرگونه ‏سرقت ارزی شد، اما با مشاهده مستندات اعتراف کرد که به بهانه تعمیر موبایل به مغازه موبایل فروشی شاکی مراجعه کرده و با طرح دوستی شاکی را به مهمانی در باغ دعوت و با فیلم برداری مخفیانه از الگوی قفل گوشی شاکی رمز آن را پیدا کرده و با عکس از کلید خصوصی کیف پول دیجیتالی و بدست آوردن دوازده کلمه رمز کیف پول، موجودی ارز دیجیتال شاکی را به صرافی مد نظر خود انتقال داده بود. با تلاش کارشناسان پلیس فتا استان متهم دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به همراه پرونده خود به دادسرا اعزام شد.

رئیس پلیس فتا استان مشهد به هموطنان هشدار داد:

با قرار دادن رمز عبور مناسب و حفاظت صحیح از آن، مانع از دسترسی غیر مجاز افراد فرصت طلب به اطلاعات حساس گوشی هوشمند خود شوید و در صورت ورود به بازار ارز دیجیتال، از رمز عبور مناسب برای نگهداری کیف پول دیجیتال خود استفاده کنید.

منبع

شهرک تولید برق برای استخراج رمزارز در استان قزوین ساخته می‌شود- اخبار قزوین - اخبار استانها "" | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

دکمه بازگشت به بالا