اخبار

سردرگمی مردم در فروش سهام عدالت در بانک‌ها / منتظر باشید، مشکل حل می‌شود

به گزارش #بورس سیگنال و به نقل از تجارت نیوز، فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت در بانک‌ها از امروز آغاز شده و تا شنبه هفته آینده ادامه دارد.

با گذشت حدود چهار ساعت از شروع به کار بانک‌ها برخی از مخاطبان مدعی هستند که اپراتور بانک‌ها از شروع این فرایند اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند.

یکی از مخاطبان نوشته است: «بانک‌ها اصلا خبر ندارند رفتیم بانگ گفتن بخشنامه نشده اصلا برا بانک ها»

مخاطب دیگری اظهار کرد: «بنده امروز ۶ خرداد به بانک مراجعه کردم ولی رییس بانک صادرات در ارومیه گفتتد که هنوز هبچ نامه یا ابلاغیه ای در این مورد دریافت نکردن»

فرد دیگری گفت که به سه بانک ملت، مسکن و پاسارگاد رفتم ولی هر سه بانک گفتند که هنوز ابلاغیه‌ای به دستشان نرسیده است و فرمی ندارند.

مخاطبی عنوان کرد: «من الان بانک بودم میگن انوز چیزی اعلام نکردن واسه فروش سهام یا وکالت..چرا میگید از امروز برید بانک واسه فروش ۳۰ درصد سهام»

حسین فهیمی، سخنگو ستاد راهبری سهام عدالت در خصوص اقدام امروز بانک‌ها درباره فروش سهام عدالت به #بورس سیگنال و به نقل از تجارت نیوز گفت: من پیگیری کردم که به همه بانک‌ها در این خصوص ابلاغ شده است، اما تا همه شعبات برای این کار اقدام کنند کمی طول می‌کشد.

وی افزود: امروز شاید نواقصی داشته باشیم، ولی به تدریج از اواخر امروز یا نهایتا از فردا مشکل رفع می‌شود؛ این مساله در مورد ETF نیز وجود داشت.

فروش ۳۰ درصد از سهام عدالت تا شنبه هفته آینده ادامه دارد. با توجه به این که امروز به نحوی پذیره‌نویسی در بانک‌ها انجام نشده است و سهامداران برای انجام این کار سه روز کاری(چهارشنبه و پنجشنبه هفته جاری و شنبه هفته آینده) مهلت دارند، باید دید آیا این زمان تمدید می‌شود؟

حاشیه‌های امروز بورس ۱۵ بهمن ۹۹ / افت ۳۲ هزار واحدی شاخص کل در روز سهامدار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفت + 4 =

دکمه بازگشت به بالا