اخبار ارز دیجیتال

سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI از “جنگ” دولت آمریکا علیه کریپتو شاکی است! – “”

سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI از “جنگ” دولت آمریکا علیه کریپتو شاکی است! – بورس سیگنال “”سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI از "جنگ" دولت آمریکا علیه کریپتو شاکی است!

سام آلتمن، مدیر عامل OpenAI و خالق ChatGPT، منتقد موضع منفی دولت ایالات متحده در قبال بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال است. او معتقد است که موضع منفی نشان می دهد که دولت قصد دارد یک ارز جهانی فراتر از صلاحیت خودش را کنترل کند.

سام آلتمن با ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) مخالف است زیرا ممکن است دولت ها را قادر به نظارت و محدود کردن قدرت خرید افراد کند. آلتمن در مورد بیت کوین به عنوان یک پیشرفت قابل توجه در فناوری برای دستیابی به یک ارز جهانی مستقل از هر دولتی هیجان زده است.

دولت ایالات متحده مقررات و قوانین مالیاتی سختگیرانه ای را بر این صنعت اعمال کرده است که منجر به کاهش شتاب قیمت بیت کوین شده است. سام آلتمن به دلیل مشارکت در ورلد کوین، یک پروژه بحث ‌برانگیز ارز دیجیتال که داده ‌های بیومتریک را جمع‌ آوری می ‌کند، مورد انتقاد قرار گرفته است. با این حال، او از Worldcoin دفاع کرد و اظهار داشت که نقش او به یک مشاور و سرمایه گذار محدود می شود، بدون اینکه در عملیات روزانه این پروژه دخالت داشته باشد.منبع

ورشکستگی فرست ریپابلیک بنک؛ منتظر افزایش نوسانات قیمت بیت کوین باشیم؟
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + دوازده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا