تحلیل سهام

ریسکی ترین آلت کوین ها در کوتاه مدت – “”

ریسکی ترین آلت کوین ها در کوتاه مدت – بورس سیگنال “”۲۳ شهریور ۱۴۰۲

ریسکی ترین آلت کوین ها در کوتاه مدت
کاردانو و پولکادات توجه زیادی را به خود جلب کرده اند اما این لزوما به دلایل مثبت اتفاق نیفتاده است. طبق تحلیل اخیر یکی از کارشناسان گلس نود این آلت کوین ها ریسکی ترین گزینه ها در کوتاه مدت هستند.

در یک ماه گذشته قیمت کاردانو بین ۰.۲۵ تا ۰.۲۹ دلار نوسان کرده بدون اینکه مومنتوم صعودی خاصی داشته باشد. پولکادات هم بهتر نبوده و قیمت دات بین ۴.۲۵ تا ۵.۰۷ دلار حرکت کرده است. نبود روند قوی صعودی باعث احتمال زیاد نوسان شده به خصوص زمانی که قیمت بیت کوین در حال تقلا است.

در کوتاه مدت ADA و DOT فاقد سیگنال صعودی هستند. قیمت کاردانو تقریبا ثابت بوده و دات هم تغییر خاصی نکرده است. چشم انداز میان مدت هم زیاد امیدوارکننده نیست. با توجه به اینکه بیت کوین مقاومت های مهمی را پیش رو دارد، احتمال بریک اوت در این ارزهای دیجیتال بسیار کم است.

به گزارش بورس سیگنال “”، این تحلیل گر گلس نود توصیه کرده که روی آلت کوین هایی سرمایه گذاری کنید که عملکرد بهتری نسبت به بیت کوین داشته اند. اگر قیمت کاردانو و پولکادات افزایش ناگهانی پیدا کردند، بهترین اقدام فروش آنها پس از رشد است زیرا احتمال ریتریسمنت قیمت وجود دارد.

نبود لیکوئیدیتی در این ارزها آنها را ریسکی تر هم کرده است. با افت مداوم قیمت ها در بازار، نقدینگی جدیدی وارد نمی شود و نبود نقدینگی ممکن است منجر به افت شدید شود.

با اینکه دات و آدا مزیت های خاص خود را دارند، شرایط فعلی بازار آنها را پرریسک تر کرده است. استراتژی فروش این آلت کوین ها با نزدیک شدن بیت کوین به مقاومت ها و خرید این دو با نزدیک شدن BTC به حمایت ها می تواند راه مناسبی برای خروج از این عدم قطعیت باشد. به هر حال باید احتیاط کرد زیرا بازار مثل همیشه غیرقابل پیش بینی است.

نظرتان را درباره‌ی مقاله «ریسکی ترین آلت کوین ها در کوتاه مدت» با ما درمیان بگذارید.


منبع

تحلیل قیمت ارزهای دیجیتال؛ ۵ ارزی که باید این هفته زیرنظر داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده + 15 =

دکمه بازگشت به بالا