تحلیل سهام

رکورد عالی بیت کوین که می تواند آن را تا 40 هزار دلار بالا ببرد – “”

رکورد عالی بیت کوین که می تواند آن را تا 40 هزار دلار بالا ببرد – بورس سیگنال “”تحلیل قیمت بیت کوین: سبزشدن اندیکاتورها | 29 تیر

این مطلب در تاریخ 3 سپتامبر 2023 بروزرسانی شده است.

قیمت بیت کوین که مدتی است در سطح 26 هزار دلار دست و پنجه نرم می کند، به تازگی یک رکورد عالی را ثبت کرده که می تواند ما را به آینده امیدوار کند.

در داده های آن چین، تعداد کیف پول های بزرگ بیت کوین در حال افزایش است و این افزایش اعتماد به این ارز دیجیتال را نشان می دهد.

قیمت بیت کوین اکنون 6 ماه است در یک محدوده حمایتی قوی قرار دارد. با اینکه بازار با توجه به شرایط اقتصادی جهانی در وضعیت خوبی قرار ندارد، پیشرفت های اخیر سرمایه گذاران را خوشبین تر کرده است. پیروزی ریپل در پرونده حقوقی خود در مقابل SEC ، ثبت درخواست برای ETF بیت کوین و پیروزی گری اسکیل در پرونده حقوقی برای ایجاد محصول ETF بیت کوین نمونه هایی از این اخبار مثبت هستند. به همین دلیل احساسات تریدرها به طور کلی صعودی است با اینکه قیمت BTC حرکات حاشیه ای دارد.

به گزارش بورس سیگنال “” طبق داده های گلس نود، تعداد آدرس های با بیش از 10 بیت کوین در حال افزایش است که نشان دهنده پتانسیل رشد است. داده ها نشان می دهد تعداد کیف پول های دارای بیش از 10 بیت کوین به قله سه ساله خود در 157352 عدد رسیده که از ژانویه 2023 رشد مداوم را نشان می دهد.

همزمان پیشرفت در فضای ETF بیت کوین ممکن است در ماه اکتبر بیشترین تاثیر را داشته باشد. کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا تصمیم خود درباره مجوز صندوق های ETF بیت کوین را تا ماه اکتبر 2023 به تعویق انداخته است.

در سوی دیگر کارشناسان افزایش قیمت بیت کوین را پیش از رویداد هاوینگ آن پیش بینی کرده اند. هاوینگ بیت کوین قرار است در نیمه دوم (احتمالا ماه آوریل یا می) سال 2024 در بلاک 840000 صورت بگیرد .

 

نظرتان را درباره‌ی مقاله «رکورد عالی بیت کوین که می تواند آن را تا 40 هزار دلار بالا ببرد» با ما درمیان بگذارید.


منبع

نسخه دوم zkSync قراردادهای هوشمند را به رول‌آپ‌های دانش صفر می‌آورد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش − سه =

دکمه بازگشت به بالا