اخبار ارز دیجیتال

رقیب بایدن از بیت کوین حمایت می‌کند- اخبار اقتصاد جهان – | “”

رقیب بایدن از بیت کوین حمایت می‌کند- اخبار اقتصاد جهان – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از راشاتودی، رابرت اف کندی جونیور، برادرزاده رئیس‌جمهور پیشین آمریکا و نامزد انتخابات ریاست جمهوری سال آینده میلادی، طی اظهاراتی متعهد شد که در صورت رأی آوردن، از استفاده عموم مردم از بیت کوین حمایت خواهد کرد.

وی در مصاحبه‌ای با نیویورک پست که روز پنجشنبه منتشر شد، گفت که معتقد است مردم باید آزادانه از این ارز دیجیتال استفاده کنند.

کندی جونیور اظهار داشت که با ارزهای به اصطلاح دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) مخالف است “زیرا آنها ابزار کنترل و سرکوب هستند و مطمئنا مورد سوء استفاده قرار خواهند گرفت.”

این نامزد انتخابات آمریکا در ادامه گفت: من قول می‌دهم سیاست‌هایی را دنبال کنم که از بیت‌کوین و آزادی خرید و فروش آن حمایت کند و به افراد اجازه دهد کیف‌پول‌ها، شبکه مرکزی و رمزهای عبور بیت‌کوین خود را مدیریت کنند.

وی افزود: من فقط به کمترین محدودیت‌هایی که برای جلوگیری از پولشویی ضروری است، مجوز خواهم داد.

ماه گذشته، کندی جونیور 69 ساله اولین نامزد ریاست جمهوری در تاریخ ایالات متحده شد که کمک‌های تبلیغاتی و کمک‌های مالی به بیت کوین دریافت کرد.

وی در بیانیه‌ای گفت: مدافع سرسخت و مادام‌العمر آزادی‌های مدنی است و بیت‌کوین هم تمرین و هم تضمین این آزادی‌هاست.

کندی جونیور در ابتدا به عنوان یک نامزد حاشیه‌ای در نظر گرفته می شد. با این حال، محبوبیت او افزایش یافته و کمتر از دو ماه پس از اعلام نامزدی، وی در حال حاضر 20 درصد از حمایت دموکرات‌ها را جذب کرده است در حالی که این حمایت برای جو بایدن 60 درصد است.

ران دیسانتیس، نامزد جمهوری خواه انتخابات ریاست جمهوری و فرماندار فعلی فلوریدا نیز اخیراً وعده داده است که در صورت انتخاب شدن در سال 2024 از بیت کوین حمایت خواهد کرد.

انتهای پیام/

منبع

ایراد حقوقی معاون رئیس جمهور به مصوبه تخصیص سهام عدالت به 2 دهک کم درآمد- اخبار اقتصاد ایران - | ""
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهارده =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا