اخبار ارز دیجیتال

رقابت تنگاتنگ اولنچ و اتریوم – “”

رقابت تنگاتنگ اولنچ و اتریوم – بورس سیگنال “”

رقابت تنگاتنگ اولنچ و اتریوم

حجم تراکنش‌ های شبکه اولنچ درحال عبور از اتریوم است.

به گزارش بورس سیگنال “” به تقل از یوتودى، حجم تراکنش هاى شبکه اولنچ بسیار نزدیک به حجم تراکنش هاى شبکه اتریوم میباشد و در حال عبور از آن است. گفتنی است شبکه اولنچ در طى چند ماه گذشته رشد بسیار چشمگیرى داشته است.

اولنچ رقیب اتریوم مى شود

براساس داده ‌های ارائه شده توسط مدیرعامل شبکه اولنچ، آوا لبز (Ava Labs)، پلتفرم قراردادهای هوشمند اولنچ (Avalanche) روز گذشته یعنى در تاریخ ٢۶ ژانویه، موفق به پردازش ۱.۱ میلیون تراکنش شده است.

به گفته اوا لبز، مدیرعامل این شبکه، این حجم از تراکنش هاى ثبت شده براى اولنچ، معادل ۹۶ درصد از بار تراکنش ‌های اتریوم بوده است. وی در ادامه اشاره کرد که میانگین کارمزد عملیات سواپ در اولنچ ۰.۲۳ دلار بوده درحالی که در شبکه اتریوم ۶۲ دلار میباشد.

بر اساس اطلاعات منتشر شده از شبکه DefiLlama، درحال حاضر اولنچ پنجمین پلتفرم بزرگ قراردادهای هوشمند با ۸.۱۷ میلیارد دلار ارزش سرمایه قفل شده (TVL) است.

به گزارش بورس سیگنال “” به نقل از پلتفرم مساری (Messari)، این بلاک چین در سه‌ ماهه چهارم سال ۲۰۲۱ به‌ طور متوسط ۴۷۵,۰۰۰ تراکنش روزانه را پردازش کرده است، درحالی که در شبکه اتریوم، حجم تراکنش ها ، ۱.۲۵ میلیون تراکنش ثبت شده بود.

این شبکه در ادامه اظهار کرد که اولنچ در حال جذب کاربرانى است که به کارمزدهاى تراکنش هاى خود حساس اند.

بلاک چین اولنچ شبکه‌ای میان‌زنجیره‌ای و سازگار با اتریوم است؛ یعنی هر توکن و پروژه‌ای که در شبکه اتریوم فعالیت می‌کند، می‌تواند به اکوسیستم اولنچ مهاجرت کند و با هزینه‌ای به مراتب کمتر، از قابلیت‌های مشابه بلاک چین اتریوم بهره‌ مند شود.
منبع

سرمایه مورد نیاز برای تسلط بر شبکه بیت کوین چقدر است؟
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا