اخبار ارز دیجیتال

رقابت با بایننس؛ صرافی کوین بیس پلتفرم معاملات بین‌المللی راه‌اندازی می‌کند

رقابت با بایننس؛ صرافی کوین بیس پلتفرم معاملات بین‌المللی راه‌اندازی می‌کند

صرافی آمریکایی کوین بیس در حال بررسی راه‌اندازی پلتفرمی بین‌المللی برای معاملات قراردادهای دائمی ارزهای دیجیتال است. به گفته دو منبع آگاه، این برنامه به منظور رقابت با بازار تحت تسلط صرافی بایننس انجام خواهد شد.

به گزارش د بلاک، کوین بیس به شرکت‌های بازارساز و معاملاتی در رابطه با راه‌اندازی پلتفرم معاملاتی بین‌المللی خود اطلاع‌رسانی کرده است. قراردادهای دائمی، دسته‌ای از قراردادهای آتی هستند که در آن، راه کارآمدتری برای معاملات رمزارزها فراهم شده است و معامله‌گران می‌توانند در رابطه با روند احتمالی ارزهای دیجیتال گمانه‌زنی کنند.

سخنگوی صرافی کوین بیس در ایمیلی در این رابطه گفت:

همانطور که در وبلاگ خود به اشتراک گذاشتیم، استراتژی بین‌المللی «Go Broad, Go Deep» خود را در شش قاره تسریع می‌کنیم تا به مشتریان جهانی خدمات ارائه دهیم. توسعه بین‌المللی آن در حوزه‌های نظارتی با محدودیت بالا متمرکز خواهد بود.

بلومبرگ نیز پیش از این در گزارشی از تصمیم صرافی کوین بیس برای راه‌اندازی پلتفرمی بین‌المللی خبر داده بود. با این حال، در آن گزارش چیزی در رابطه با حوزه‌های قضایی که کوین بیس در آنها فعالیت خواهد کرد گفته نشده بود.

تسلط صرافی بایننس

صرافی بایننس سهم زیادی از بازار معاملات آتی بیت کوین را به خود اختصاص داده است. صرافی FTX پیش از ورشکستگی، بخش زیادی از بازار آتی را در اختیار داشت به طوری که سهم بازار آن در اوایل سال ۲۰۲۱ به ۲۵٪ رسیده بود.

صرافی کوین بیس سال گذشته پلتفرم مشتقات FairX که تحت نظارت کمیسیون معاملات آتی کالاست را خریداری کرد. این صرافی در سال ۲۰۲۱ برای عضویت در انجمن ملی آتی نیز درخواست داده بود.

منبع

باشگاه میمون کسل ایردراپ توکن ApeCoin را آغاز کرد؛ قیمت ایپ کوین (APE) در نوسان
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

nobitex
دکمه بازگشت به بالا