تحلیل سهام

رشد 570 درصدی لونا در دو ماه آینده – “”

رشد 570 درصدی لونا در دو ماه آینده – بورس سیگنال “”

با توجه به سوزاندن ۱.۲ درصد توکن های لونا کلاسیک در تمام تراکنش ها که توسط صرافی پیشتاز بایننس آغاز شده است انتظار می رود قیمت لونا کلاسیک تا پایان امسال ۵۷۰ درصد افزایش پیدا کند. این مکانیزم سوزاندن توکن در معاملات کمک می کند عرضه در گردش توکن که به دلیل مشکلات ایجاد شده در شبکه از ۳۴۰ میلیون به ۶.۹ تریلیون افزایش یافته بود متعادل تر شود. با این مکانیسم ضدتورمی، عرضه کاهش می یابد و احتمال افزایش قیمت به دلیل افزایش تقاضا بیشتر می شود.

معاون مسکن و ساختمان وزیر راه تغییر کرد- اخبار راه و مسکن - | ""

کریپتو گلوب به نقل از کوین مارکت کپ اعلام کرده قیمت LUNC تا پایان سال جاری به ۰.۰۰۱۹۷۸ دلار خواهد رسید که افزایش ۵۷۷ درصدی نسبت به قیمت فعلی آن را نشان می دهد. طبق پیش بینی ها، قیمت این توکن در اکتبر با ۴۰۰ درصد افزایش به ۰.۰۰۱۴۵۷ دلار خواهد رسید.

با اینکه ممکن است این پیش بینی ها کاملاً محقق نشود، حتی اگر درصد کمی از این رشد خیره کننده در وضعیت خرسی کنونی بازار به وقوع بپیوندد سود عالی برای سرمایه گذاران به ارمغان خواهد آورد.

لونا بخریم یا نه؟

باطل شدن پاسپورت دو ون

دو ون که در ابتدای این ماه حکم بازداشتش صادر شده بود مهلت معینی دارد تا خود را به مقامات قضایی معرفی کند. اگر این اتفاق تا ۱۹ اکتبر نیفتد، پاسپورت او باطل خواهد شد. دو ون به علت شرکت داشتن در فروپاشی ۶۰ میلیارد دلاری اکوسیستم ترا در ماه می تحت تعقیب قضایی قرار گرفته است.

فروپاشی ترا باعث ورشکستگی برخی سرمایه گذاران و مشکلات بسیاری در فضای کرپیتو شد. اگرچه دو ون، بنیانگذار ترا، اعلام کرد برای بررسی وقایع با مسئولان امر همکاری خواهد کرد؛ اما با وجود چندین بار درخواست مقامات، هنوز اقدامی انجام نداده است. به همین دلیل، دادستانی کره جنوبی تصمیم گرفته با باطل کردن پاسپورت وی در تاریخ ۱۹ اکتبر، او را مجبور به پاسخگویی نماید. در صورت باطل شدن پاسپورت، فرد دیگر به عنوان تبعه قانونی شناخته نمی شود و در معرض دیپورت شدن قرار می گیرد.

منابع:

https://www.cryptoglobe.com/latest/2022/10/terra-classic-price-prediction-crypto-community-sees-lunc-surge-570-by-year-end/

https://coingape.com/terra-founders-passport-will-be-invalidated-next-week-here-what-happens-next/

منبع

تحلیل قیمت آواکس: ادامه رشد قیمت در ساعات آینده | 18 اسفند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + 3 =

دکمه بازگشت به بالا