اخبار بورسی

رشد 10 هزار واحدی شاخص بورس/ حجم و ارزش معاملات افزایش یافت- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

رشد 10 هزار واحدی شاخص بورس/ حجم و ارزش معاملات افزایش یافت- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 19میلیارد و 114میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 10هزار و 118میلیارد تومان در بیش از 771هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 10هزار و 678واحدی در ارتفاع یک میلیون و 646هزار و 907واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی، سرمایه‌گذاری نفت و پتروشیمی تامین و صنایع پتروشیمی خلیج فارس شد و در مقابل شرکت‌های پتروشیمی پردیس، بانک ملت و سرمای‌گذاری گروه توسعه ملی افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 10میلیارد و 820میلیون ورقه به ارزش 221هزار و 534میلیارد تومان در 414هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 151واحد رشد کرد و در ارتفاع 20هزار و 908واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای پتروشیمی زاگرس، پلیمر آریا ساسول و پتروشیمی تندگویان شد و در مقابل شرکت‌های بیمه پاسارگاد، بیمه کوثر و بهمن دیزل بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

پول مازاد فروش خودرو در بورس کالا به جیب خودروساز می‌رود؟- اخبار بازار سهام | بورس - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست + هفت =

دکمه بازگشت به بالا