اخبار

رشد حدود ۳۰ هزار واحدی شاخص بورس / شاخص کل بالای یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد تثبیت شد؟

، در معاملات امروز شاخص کل بازدهی مثبت ۲٫۴۷ درصدی را ثبت کرد و با ۲۹ هزار و ۶۰۱ واحد رشد از کانال یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحدی فاصله گرفت. در پیش‌بینی روز گذشته نیز یکی از تحلیلگران بازار سرمایه عنوان کرده بود: برای فردا انتظار می‌رود نیمه اول بازار با عرضه‌های نسبی همراه شود و در نیمه دوم، بازار شاهد بهبود روند و تثبیت شاخص بالای سطح یک میلیون و ۲۰۰ هزار واحد باشد.

شاخص کل هم وزن نیز طی معملات امروز ۹ هزار و ۴۱۳ واحد به ارتفاع خود افزود و فاصله‌اش تا سطح ۴۰۰ هزار واحدی را کمتر کرد که در صورت تدوام رشد شاخص هم وزن رسیدن به این سطح در معاملات هفته بعد احتمالا میسر خواهد شد.

پرداخت کمک ودیعه مسکن سرعت گرفت

سه نماد فولاد، کگل و خودرو به ترتیب با ۱۲۲۷، ۱۲۱۱ و ۱۰۴۶ واحد بیشترین تاثیر را در روند مثبت شاخص داشتند و برترین گروه‌های صنعت آخرین روز معاملات بهار را فراورده‌های نفتی، فلزات اساسی و چند رشته‌ای صنعتی تشکیل دادند.

در جریان معاملات بازار امروز نیز یک میلیون و ۴۲۳ معامله انجام شد که طی آن ۸ میلیارد و ۱۱۷  میلیون برگه سهم با ارزشی بالغ بر ۱۲٫۴ هزار میلیارد تومان خرید و فروش شد و ارزش بازار را به ۴۶۰۶ هزار میلیارد تومان رساند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

دکمه بازگشت به بالا