اخبار

در دومین روز هفته در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت طلا و دلار امروز ۹۹/۲/۲۸

در دومین روز هفته در بازار طلا و سکه چه گذشت؟ / قیمت طلا و دلار امروز ۹۹/۲/۲۸

به گزارش #بورس سیگنال و به نقل از تجارت نیوز، قیمت طلا امروز با توجه به تعطیلی بازارهای جهانی تغییری نداشت و در رقم ۱۷۴۳ دلار در هر اونس ثابت ماند.

بر اساس گزارش #بورس سیگنال و به نقل از تجارت نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز ‌یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۸ با ۲۲۴ تومان‌ افزایش نسبت به روز گذشته، ۱۷،۰۲۴ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز یکشنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۷ هزار و ۲۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۶ هزار و ۹۲۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز یکشنبه ۲۸ اردیبهشت ساعت ۱۸ با ۲۱۸ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۱۸،۴۲۷ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۸ هزار و ۴۲۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۸ هزار و ۳۲۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۸، قیمت سکه تمام طرح قدیم هفت میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید هفت میلیون و ۳۲۱ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به روز گذشته افزایش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۷۱۵ هزار و ۲۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۳ میلیون و ۶۸۰ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب ۲ میلیون و ۳۰ هزار تومان و ۹۹۵ هزار تومان است.

آینده صادرات غیرنفتی چه خواهد شد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × 5 =

دکمه بازگشت به بالا