اخبار

درج نماد یک شرکت در بازار پایه فرابورس- اخبار بازار سهام | بورس – اخبار اقتصادی تسنیم

خبرنگار اقتصادی ، مدیریت نظارت بر ناشران بازار پایه فرابورس ایران با صدور اطلاعیه ای اعلام کرد: با عنایت به ملغی شدن بند  5 ششصد و سی و یکمین صورتجلسه هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار مورخ 21/12/1398در خصوص اصلاحات مرتبط با ایجاد تابلوی توافقی بازار سوم و به استناد ماده 36قانون احکام دائمی برنامه های توسعه کشور و موافقت کمیته درج شرکت فرابورس ایران، شرکت گسترش قطعه سازی کمند(سهامی عام)  به عنوان دویست  و پنجاه و  نهمین نماد معاملاتی در فهرست اوراق بهادار  بازار پایه فرابورس ایران درج شد.

این شرکت با نماد معاملاتی “فکمند” در گروه ساخت محصولات فلزی، زیرگروه تولید سایر محصولات فلزی ساخته شده با شماره 11732 و در اریخ 28 تیرماه 99 نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

آغاز بازارگردانی 3 نماد فرابورسی از فردا- اخبار بازار سهام | بورس - اخبار اقتصادی تسنیم

شایان ذکر است مطابق با  بند 3 ششصد و هفتاد و نهمین صورتجلسه هیئت مدیره سازمان بورس و اوراق بهادار،  ناشران درج شده در تابلوی قرمز تا زمان پذیرش در یکی از تابلوهای بورس تهران یا فرابورس ایران در تابلوی مذکور معامله خواهند شد و قابل انتقال به تابلوهای زرد و نارنجی نخواهند بود.

مطابق با اطلاعیه شماره 2442/الف/99 مورخ 21 /10/1399 این شرکت، اهم موارد مربوط به نحوه انجام معاملات نمادهای معاملاتی درج شده در این تابلوبه شرح ذیل میباشد:

✓معاملات اوراق بهادار شرکت های درج شده در این تابلو صرفاً طی یک جلسه معاملاتی درهر  هفته به صورت حراج پیوسته و در محدوده دامنه نوسان یک درصد نسبت به قیمت پایانی در آخرین جلسه معاملاتی قبل، قابل انجام است.

✓انجام معاملات بر خط، به استثنای انجام معاملات برخط گروهی توسط کارگزاران، در نمادهای معاملاتی مر بوط به  ناشران درج شده در این تابلو مجاز نمی باشد.

 

با یارانه جدید چه می‌توان خرید؟
nobitex

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده − 12 =

nobitex
دکمه بازگشت به بالا