اخبار بورسی

خوش‌نشینی شاخص بورس در ارتفاع 1.4 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

خوش‌نشینی شاخص بورس در ارتفاع 1.4 میلیون واحد- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، در جریان دادوستدهای امروز بازار سرمایه، بیش از 13میلیارد و 597 میلیون سهم و حق تقدم به ارزشی بالغ بر 6هزار و 966میلیارد تومان در بیش از 540هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت و شاخص بورس با رشد 17هزار و 988 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 407هزار و 740 واحد قرار گرفت.

بیشترین اثر مثبت بر دماسنج بازار سهام در روز جاری به نام نمادهای معاملاتی شرکت‌های معدنی و صنعتی چادرملو، سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین و پالایش نفت تهران شد و در مقابل شرکت‌های معدنی و صنعتی گل گهر، توسعه معادن و فلزات و پتروشیمی شازند با افت خود مانع افزایش بیشتر نماگر بازار سهام شدند.

بر اساس این گزارش، در بازارهای فرابورس ایران هم با معامله 5 میلیارد و 10میلیون ورقه به ارزش 6هزار و 481میلیارد تومان در 252هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 119 واحد رشد کرد و در ارتفاع 18 هزار و 350واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز بیشترین اثر مثبت بر شاخص فرابورس به نام نمادهای معاملاتی آهن و فولاد ارفع، آهن و فولاد غدیر ایرانیان و سرمایه‌گذاری صبا تامین شد و در مقابل شرکت‌های تجلی توسعه معادن و فلزات، صنایع پتروشیمی تخت جمشید و پتروشیمی زاگرس بیشترین اثر منفی را بر این شاخص به نام خود ثبت کردند.

انتهای پیام/

منبع

پرداخت وام 200 میلیون تومانی مسکن روستایی از اول تیر- اخبار راه و مسکن - | ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × سه =

دکمه بازگشت به بالا