اخبار ارز دیجیتال

خوشحالی طرفداران شیبا اینو از سورپرایز بزرگ توسعه‌دهنده آن!

خوشحالی طرفداران شیبا اینو از سورپرایز بزرگ توسعه‌دهنده آن!

زمان مطالعه: 2 دقیقه

ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB)، شاهد افزایش بی‌سابقه‌ای در نرخ توکن‌سوزی خود با افزایش خیره‌کننده 7000 درصدی بوده است. این باعث افزایش قابل‌توجه 10 درصدی در ارزش بازار و قیمت آن در طول یک روز شد.

به گزارش ، همان‌طور که جامعه SHIB مشتاقانه این پیشرفت‌ها را دنبال می‌کند، توسعه‌دهنده اصلی شیبا، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، اخیراً برنامه‌های هیجان‌انگیز آینده، از جمله انتشار Shibarium و “Worldpaper” مورد انتظار را به اشتراک گذاشته است.

نرخ سوختن شیبا اکنون به 6936.88 درصد افزایش یافته که نشان‌دهنده کاهش سریع‌تر عرضه این توکن است. در 24 ساعت گذشته، 341,504,230 توکن SHIB سوزانده شد. این امر، منجر به افزایش قابل‌توجه ارزش بازار این میم کوین شده که اکنون به 4,811,489,983 دلار رسیده و نشان‌دهنده افزایش 10 درصدی است. علاوه بر این، قیمت SHIB نیز افزایش قابل‌توجهی داشته است؛ با ارزش فعلی 0.00000809 دلار که نشان‌دهنده افزایش 8.53 درصدی است. بر اساس داده‌های بازار، طی هفت روز گذشته، قیمت شیبا تا 22.24 درصد افزایش یافته است.

خوشحالی طرفداران شیبا اینو از سورپرایز بزرگ توسعه‌دهنده آن!خرید ارز دیجیتال با ۱۰ هزار تومان!
تو صرافی ارز پلاس میتونی فقط با ۱۰ هزار تومان و با کارمزد صفر، همه ارزهای دیجیتال رو معامله کنی!
شروع


طبق گزارش‌ها، شیتوشی کوساما یک به‌روزرسانی هیجان‌انگیز را از طریق یک پست وبلاگ به اشتراک گذاشته است. در این پست، شیتوشی اشاره می‌کند که Shibarium در دست ساخت است. علاوه بر این، انتظار می‌رود که از یک یا دو سورپرایز قبل از انتشار شیباریوم رونمایی شود.

مهم‌ترین نکته پست وبلاگ، ذکر “Worldpaper” است که بعداً ارائه می‌شود. شیتوشی آن را به عنوان یک سند جامع توصیف می‌کند که به جنبه‌های مختلف اکوسیستم شیبا می‌پردازد. این Worldpaper، توکن‌ها، محصولات، پلتفرم‌ها و خدمات اکوسیستم از جمله Shib، Bone، Leash، Treat، Shhhh-i و موارد دیگر را پوشش می‌دهد.

شیتوشی بیان می‌کند که Worldpaper با Woofpaper قبلی متفاوت است؛ زیرا بر روی «تغییر (ترجیحاً نجات) جهان از طریق تمرکززدایی تمرکز دارد.» این اولین فصل از یادداشت خداحافظی شیتوشی است؛ زیرا موقعیت آنها از زمان برقراری حکومت چند – توکنی غیرضروری شده، موارد چک‌لیست ریوشی نهایی شده، و ابتکارات مختلفی مانند بازی Eternity Game شیبا، هوش مصنوعی، شیباریوم و موارد دیگر، تکمیل شده‌اند.

این اطلاعیه با پیامی مبنی بر انتظار و حمایت از جامعه شیبا، با بیان هشتگ “#HAILSHIB! ” به پایان می‌رسد.

منبع

8000 دلار عیدی کوینکس به شما در عید نوروز 1402 - ""

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 7 =

دکمه بازگشت به بالا