اخبار اقتصادی

خودروهای عرضه شده در بورس کالا زودتر از موعد، تحویل می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس – | “”

خودروهای عرضه شده در بورس کالا زودتر از موعد، تحویل می‌شود- اخبار بازار سهام | بورس – | بورس سیگنال “”

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، طبق اعلام ایران‌خودرو، براساس گزارش‌های منتشر شده، در مرحله نخست عرضه هایما در بورس کالا، این محصول با موعد تحویل 30 روزه به فروش رفته که این تعداد در کمتر از 20 روز تحویل مشتریان شده است.

در مرحله دوم عرضه هایما نیز تعداد 250 دستگاه از این خودرو به فروش رفته، اما با وجود درج موعد 30 روزه در اطلاعیه عرضه، خودروها زودتر از سررسید به دست مشتریان رسیده است.

در عرضه سوم نیز که ١ دستگاه 207 دستی با موعد تحویل 90 روزه به فروش رسیده، بعد از گذشت تنها دو هفته از زمان فروش، فرآیند فاکتور خودروها آغاز شده و این نویدبخش تحویل قبل از موعد خودروها به متقاضیان خواهد بود.

کاهش زمان تحویل خودرو از جمله برنامه‌های ایران‌خودرو برای افزایش رضایتمندی مشتریان مشارکت کننده در بورس کالاست و در حال حاضر نیز خودروها پیش از فرارسیدن موعد تحویل، در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

شایان ذکر است هفتم شهریورماه بود که نخستین عرضه محصولات ایران خودرو در بورس کالای ایران با عرضه 300 دستگاه هایما S7 مشکی و 200 دستگاه هایما S7 سفید در بورس کالا انجام شد. هشتم آبان ماه نیز 200 دستگاه هایما اس 7 مشکی و 50 دستگاه هایما اس 7 مشکی سفارشی روی تابلو می‌رود. تاریخ تحویل این محصولات ایران خودرو 16 آذر ماه یعنی 38 روزه بود.

همچنین اولین پژو ٢ ٧های دستی مجهز به فرمان برقی با موعد تحویل 90 روزه از 30 آبان‌ماه در بورس کالا عرضه شد.

انتهای پیام/

منبع

خالق خودخوانده بیت کوین در مقابل ریپل!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − 1 =

دکمه بازگشت به بالا